Baba podróżniczka. Odc. 1 “Lanckorona”

Witajcie po długiej przerwie :)

Powoli z meandrów mojego umysłu wyłania się nowa koncepcja na Babę. Planuję połączyć swoje największe życiowe pasje w jedno: małe i duże podróże, ich fotograficzną i rysunkową dokumentację oraz projektowanie biżuterii. Pierwszym krokiem w tym kierunku było zabranie biżuterii na wycieczkę.

Zdjęcia wykonałam w magicznym miejscu mojego dzieciństwa, Willi Tadeusz w Lanckoronie: http://www.willatadeusz.com. Była to wycieczka sentymentalna, gdyż spędziłam tam wraz z rodzicami i bratem któreś letnie wakacje. Miejsce to ma niesamowity urok. Mroczne, klimatyczne wnętrza przedwojennej Willi zapadły mi w pamięć bardzo silnie. W pięknym ogrodzie otoczonym lasem znajduje się stary przepływowy basen, w którym woda jest bardzo rześka, gdyż wpada do niego (prawie) bezpośrednio z górskiego potoczku. Jeśli ktoś szuka ciszy, to jej nie znajdzie, gdyż od świtu do nocy głośno świergoli tu okoliczne ptactwo :)

artystyczne zdjęcia biżuterii

oryginalny naszyjnik zawieszka oryginalna kolczyki na prezentnietypowa biżuteria

ciekawe wzornictwo biżuterii

kinetyczna biżuteria

oryginalne kolczyki

 

biżuteria w kształcie trójkąta

biżuteria na prezent

13221735_10154213921234243_8153746562951827637_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>