Pokazuje wyniki 10

Plexi listki-naszyjnik

Lekki naszyjnik z transparentnego plexi w kolorze czerwonym i srebra próby 925. Bardzo efektowny i oryginalny. Ruchome elementy – płatki pozwalają na zabawę kształtem zawieszki. Długość naszyjnika ma 45 cm standardowo, ale jest możliwość modyfikacji długości. Wysyłam opakowane w firmowe pudełko BABA DESIGN. Termin realizacji zamówienia od 2-7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Zobacz więcej
72 zł
Plexi naszyjnik chmurka

Lekki naszyjnik z transparentnego plexi w kolorze zielonym fluorescencyjnym i srebra próby 925. Bardzo efektowny i oryginalny. Ruchome elementy kwiatka-chmurki pozwalają na zabawę kształtem zawieszki. Chmurka ma wymiary ok. 4×4 cm. Długość naszyjnika ma 45 cm standardowo, ale jest możliwość modyfikacji długości. Wysyłam opakowane w firmowe pudełko BABA DESIGN. Termin realizacji zamówienia od 2-7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Zobacz więcej
72 zł
Kolczyki listki pomarańczowo-różowe

Odlotowe różowo-pomarańczowe kolczyki z plexi. Mają srebrny sztyft i zapięcie próby 925. Listki kręcą się na nitach, można więc zmieniać ich kształt poprzez rozchylenie elementów. Wymiary 25×25 mm. Opakowane w eleganckie pudełko. Jest możliwość zamówienia innych kombinacji kolorystycznych. Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni.

Zobacz więcej
52 zł
Plexi Flexi – kolczyki listki zielono-niebieskie

Odlotowe zielono-niebiesko-granatowe kolczyki z plexi. Mają srebrny sztyft i zapięcie próby 925. Listki kręcą się na nitach, można więc zmieniać ich kształt poprzez rozchylenie elementów. Wymiary 25×20 mm. Opakowane w eleganckie pudełko. Jest możliwość zamówienia innych kombinacji kolorystycznych. Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni.

Zobacz więcej
52 zł
Plexi Flexi – kółka granatowe

Granatowo-fioletowo-zielone kolczyki z plexi. Mają srebrny sztyft i zapięcie próby 925. Wymiary 25×25 mm. Opakowane w eleganckie pudełko. Jest możliwość zamówienia innych kombinacji kolorystycznych. Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni.

Zobacz więcej
52 zł
Plexi Flexi – kolorowe kółka

Różowo-fioletowo-zielone kolczyki z plexi. Mają srebrny sztyft i zapięcie próby 925. Wymiary 25×25 mm. Opakowane w eleganckie pudełko. Jest możliwość zamówienia innych kombinacji kolorystycznych. Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni.

Zobacz więcej
52 zł
Kolczyki płatki z pleksi

Efektowne kolczyki ze srebra i czerwonej plexi. Są bardzo widoczne, wygodne i efektowne. Są wykonane częściowo ręcznie, częściowo wycinane laserowo – według autorskiego projektu. Srebro ma próbę 925. Mają średnicę 5 cm. Można modyfikować rozpiętość skrzydełek, zmieniając w ten sposób ich wygląd i widoczność. Zapinane srebrnymi barankami. Wysyłam Opakowane w eleganckie pudełko BABA DESIGN. Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni od daty zaksięgowania wpłaty.

Zobacz więcej
59 zł
Broszka Potwór fioletowo-pomarańczowy

Zabawna broszka wykonana z plexi i metalu. Wymiary 5×7 cm. Prezentowany wzór pochodzi z nowej kolekcji Plexi Zoo. Jest możliwość zamówienia innej kolorystyki. Będzie wysłana w firmowym pudełku BABA DESIGN. Termin realizacji zamówienia to 2-7 dni.

75 zł
Broszka Potwór pomarańczowo-fioletowy

Zabawna broszka wykonana z plexi i metalu. Wymiary 5×7 cm. Jest to pierwszy prezentowany wzór z linii Stwory. Jest możliwość zamówienia innej kolorystyki. Będzie wysłana w firmowym pudełku BABA DESIGN. Termin realizacji zamówienia to 2-7 dni.

75 zł
Plexi Flexi – kolczyki fioletowo-różowe

Pierścionek srebrny z dwiema cyrkoniami różnej wielkości. Należy on do kolekcji Wstęgi i jest najbardziej okazałym egzemplarzem. Szeroki na 1 cm, z dwoma kamieniami po 2 i 4 mm.

Zobacz więcej
52 zł